Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Fields
cy: Meysydd

en: Table
cy: Tabl

en: Column
cy: Colofn

en: Properties
cy: Priodweddau
