Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Next
da: Næste

en: Back
da: Tilbage

en: Fields
da: Felter

en: Table
da: Tabel

en: Property
da: Egenskab

en: Source
da: Kilde

en: Complete
da: Komplet

en: Column
da: Kolonne

en: Target
da: Mål

en: Properties
da: Egenskaber

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
