Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Back
eu: Itzuli

en: Fields
eu: Eremuak

en: Table
eu: Taula

en: Source
eu: Iturburua

en: Complete
eu: Eginda

en: Column
eu: Zutabe
