Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Back
fa: بازگشت

en: Fields
fa: فیلدها

en: Table
fa: جدول

en: Property
fa: ویژگی

en: Source
fa: منبع

en: Complete
fa: کامل

en: Column
fa: ستون

en: Target
fa: مقصد
