Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
