Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Back
hi: वापस

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Table
hi: तालिका

en: Source
hi: स्रोत

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।
