Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Back
id: Kembali

en: Fields
id: Bidang isian

en: Table
id: Tabel

en: Property
id: Milik

en: Source
id: Sumber

en: Complete
id: Selesai

en: Column
id: Kolom

en: Properties
id: Properti

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
id: Terjadi kesalahan saat memproses %error_operation dengan argumen: @arguments
