Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Back
is: Til baka

en: Fields
is: Svæði

en: Table
is: Tafla

en: Complete
is: Lokið

en: Column
is: Dálkur
