Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Back
ja: 戻る

en: Fields
ja: フィールド

en: Table
ja: テーブル

en: Property
ja: プロパティー

en: Source
ja: ソース

en: Complete
ja: 完了

en: Field Name
ja: フィールド名

en: Column
ja: カラム

en: Target
ja: ターゲット

en: Properties
ja: プロパティー

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments
