Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
