Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Back
nl: Terug

en: Fields
nl: Velden

en: Table
nl: Tabel

en: Property
nl: Eigenschap

en: Source
nl: Bron

en: Complete
nl: Voltooid

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Column
nl: Kolom

en: Target
nl: Doel

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments
