Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Back
oc: Precedent

en: Fields
oc: Camps

en: Table
oc: Tablèu

en: Property
oc: Proprietat

en: Source
oc: Font

en: Column
oc: Colomna

en: Target
oc: Cibla

en: Properties
oc: Proprietats
