Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: Table
ps: لښتيال

en: Source
ps: سرچينه

en: Column
ps: ستن

en: Target
ps: موخه

en: Properties
ps: ځانتياوې
