Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Back
sv: Tillbaka

en: Fields
sv: Fält

en: Table
sv: Tabell

en: Property
sv: Attribut

en: Source
sv: Källa

en: Complete
sv: Slutförd

en: Column
sv: Kolumn

en: Target
sv: Mål

en: Properties
sv: Egenskaper

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
