Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Property
ta: பண்பு

en: Source
ta: மூலம்

en: Properties
ta: பண்புகள்
