Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Back
uk: Назад

en: Fields
uk: Поля

en: Table
uk: Таблиця

en: Property
uk: Властивість

en: Source
uk: Джерело

en: Complete
uk: Завершене

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Column
uk: Колонка

en: Target
uk: Ціль

en: Properties
uk: Властивості

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments
