Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Back
vi: Trở lại

en: Fields
vi: Các trường

en: Table
vi: Bảng

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Source
vi: Nguồn

en: Complete
vi: Hoàn thành

en: Column
vi: Cột

en: Properties
vi: Thuộc tính
