Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Back
ar: رجوع

en: Fields
ar: الحقول

en: Table
ar: جدول

en: Property
ar: الخاصية

en: Source
ar: المصدر

en: Complete
ar: تام

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
