Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Back
az: Geri

en: Fields
az: Sahələr

en: Table
az: Cədvəl

en: Source
az: Mənbə

en: Column
az: Sütun

en: Target
az: Hədəf

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
