Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Back
el: Πίσω

en: Fields
el: Πεδία

en: Table
el: Πίνακας

en: Source
el: Πηγή

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Column
el: Στήλη

en: Target
el: Στόχος
