Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Back
et: Tagasi

en: Fields
et: Väljad

en: Table
et: Tabel

en: Source
et: Allikas

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Column
et: Tulp

en: Target
et: Siht

en: Properties
et: Omadused

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
