Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Back
fi: Takaisin

en: Fields
fi: Kentät

en: Table
fi: Taulukko

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Source
fi: Lähde

en: Complete
fi: Valmis

en: Column
fi: Palsta

en: Target
fi: Kohde

en: Properties
fi: Ominaisuudet
