Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Back
fr: Précédent

en: Fields
fr: Champs

en: Table
fr: Tableau

en: Property
fr: Propriété

en: Complete
fr: Terminé

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Column
fr: Colonne

en: Target
fr: Cible

en: Properties
fr: Propriétés

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments
