Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Back
gl: Voltar

en: Fields
gl: Campos

en: Table
gl: Táboa

en: Property
gl: Propiedade

en: Source
gl: Orixe

en: Complete
gl: Completa

en: Column
gl: Columna

en: Target
gl: Destino

en: Properties
gl: Propiedades
