Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Next
he: הבא

en: Back
he: אחורה

en: Fields
he: שדות

en: Table
he: טבלה

en: Source
he: מקור

en: Complete
he: השלמה

en: Column
he: עמודה

en: Properties
he: מאפיינים
