Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Back
hr: Natrag

en: Fields
hr: Polja

en: Table
hr: Tablica

en: Property
hr: Svojstvo

en: Source
hr: Izvor
