Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Back
hu: Vissza

en: Fields
hu: Mezők

en: Table
hu: Táblázat

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Source
hu: Forrás

en: Complete
hu: Kész

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Column
hu: Oszlop

en: Target
hu: Cél

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments
