Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Back
hy: Հետ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Source
hy: Աղբյուր
