Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Back
it: Indietro

en: Fields
it: Campi

en: Table
it: Tabella

en: Property
it: Proprietà

en: Source
it: Sorgente

en: Complete
it: Completo

en: Column
it: Colonna

en: Properties
it: Proprietà

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments
