Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Back
lt: Atgal

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Table
lt: Lentelė

en: Source
lt: Šaltinis

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Column
lt: Stulpelis
