Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Fields
lv: Lauki

en: Table
lv: Tabula

en: Source
lv: Avots

en: Column
lv: Kolonna

en: Target
lv: Mērķis

en: Properties
lv: Īpašības
