Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Back
pl: Wstecz

en: Fields
pl: Pola

en: Table
pl: Tabela

en: Property
pl: Właściwość

en: Source
pl: Źródło

en: Complete
pl: Zakończone

en: Column
pl: Kolumna

en: Target
pl: Cel

en: Properties
pl: Właściwości

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
