Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Back
ro: Înapoi

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Table
ro: Tabel

en: Property
ro: Proprietate

en: Source
ro: Sursă

en: Complete
ro: Finalizat

en: Column
ro: Coloană

en: Target
ro: Ţintă

en: Properties
ro: Proprietăți
