Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Back
ru: Назад

en: Fields
ru: Поля

en: Table
ru: Таблица

en: Property
ru: Свойство

en: Source
ru: Источник

en: Complete
ru: Завершён

en: Field Name
ru: Название поля

en: Column
ru: Колонка

en: Target
ru: Цель

en: Properties
ru: Свойства

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments
