Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Back
sk: Späť

en: Fields
sk: Polia

en: Table
sk: Tabuľka

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Source
sk: Zdroj

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Column
sk: Stĺpec

en: Target
sk: Cieľ

en: Properties
sk: Vlastnosti
