Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Back
th: กลับ

en: Table
th: ตาราง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Complete
th: เสร็จ

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
