Simple Entity Merge (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Back
tr: Geri

en: Fields
tr: Alanlar

en: Table
tr: Tablo

en: Property
tr: Özellik

en: Source
tr: Kaynak

en: Complete
tr: Tamam

en: Column
tr: Sütun

en: Target
tr: Hedef

en: Properties
tr: Özellikler

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
