Simple Meta (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Close
gl: Pechar
