Simple Meta (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Action
it: Azione

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Save
it: Salva

en: Path
it: Percorso

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Close
it: Chiudi
