Simple Meta (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Save
jv: Simpen

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Alias
jv: Singlon
