Simple Meta (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања
