Simple Meta (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Close
sv: Stäng

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
