Simple Meta (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Close
th: ปิด

en: Alias
th: นามแฝง
