Simple Meta (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Close
tr: Kapat

en: Alias
tr: Takma ad
