Simple Meta (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: Close
am: ዝጋ
