Simple Meta (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Alias
bg: Псевдоним
