Simple Meta (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Close
da: Luk
