Simple Meta (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Close
et: Sulge
