Simple Meta (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Close
he: סגירה

en: Alias
he: מיקום
