Simple Meta (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Close
hu: Bezár

en: Alias
hu: Álnév

en: Path is invalid
hu: Az elérési útvonal érvénytelen
